hakonowe2023
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

ABAK - Wszystko w porządku
ABAK - Wszystko w porządku
ABAK - Wszystko w porządku - to magiczne krasnale, które sprzątają doskonale.

Powstaliśmy dla Was i do Was kierujemy naszą ofertę.Nasze ekipy magicznych krasnali - sprzątaczy wypełnią każde postawione przed nimi zadanie.Wypełnią je w sposób, który gwarantuje jakość i niezawodność. I jak to u magicznych krasnali bywa - jedynym znakiem ich obecności będzie wykonana porządnie praca!

Nasze magiczne krasnale idąc z duchem czasu dosiadają najnowocześniejszych maszyn, czyszczą i szorują środkami nowoczesnej chemii profesjonalnej. Jednym słowem czynią świat wokół nas jaśniejszym, weselszym, pełnym kolorów i wesołych refleksów odbijających się w wypucowanych podłogach, z wpadającymi przez lustrzane okna iskierkami dobrego humoru.

A więc Szanowny Kliencie - pozwól sobie pomóc!

Co potrafią magiczne krasnale:

Zrobią Ci porządek w biurze, w domu i ogrodzie, w garażu, fabryce i sklepie...
A wszystko to najlepiej jak tylko potrafią, bo magiczne ABAK-krasnale wszystko robią DOSKONALE!

Z czego między innymi korzystają magiczne krasnale w swojej pracy?

System suchego prania dywanów ENVIRODRI:


Najefektywniejszy i najszybszy sposób czyszczenia dywanów
Czyszczenie za pomocą milionów miękkich, chłonnych MikroGąbek
Usuwają trudne plamy oraz przykre zapachy
Idealne dla każdego rodzaju dywanu
Dywan gotowy jest do użycia natychmiast po czyszczeniu bez żadnego mokrego bałaganu!
Przyjazne dla środowiska i ulegające biodegradacji

Najprostszy i najszybszy sposób czyszczenia dywanów
W samym centrum znajduje się zaawansowany środek do czyszczenia dywanów MikroGąbki. Miliony malutkich, miękkich naturalnych granulek podobnych do gąbki absorbują brud w momencie, gdy zostaną naniesione na włókno dywanu (lub na inną powierzchnię). Można je rozprowadzić po dywanie palcami, miękką szczotką z włosia lub za pomocą maszyny, pozostawiając dywan czysty, suchy i świeży gotowy do .natychmiastowego użycia. Środek do czyszczenia w postaci MikroGąbek zmienia kolor w miarę rozpuszczania, wchłaniania oraz usuwania zanieczyszczeń z dywanu, sprawiając, że brud zostaje uwięziony w MikroGąbkach, do momentu, aż nie zostaną one usunięte przez odkurzacz.

Bezpieczeństwo użycia
MikroGąbki do czyszczenia dywanów wykonane są z naturalnego, przetwarzalnego materiału, w całości ulegającego biodegradacji. Są zbalansowane dermatologicznie pH 5.5 (takie pH ma również ludzka skóra oraz wełniane włókna), co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Wysoko chłonne MikroGąbki nasączone są bezpieczną dla środowiska formułą, nie pozostawiającą lepkiego osadu, który przyciągałby brud.

Odpowiednie dla każdego rodzaju dywanu
Mikrogąbki opracowano tak, żeby sprawdzały się zarówno w czyszczeniu włókien sztucznych, jak i naturalnych, włącznie z włóknem kokosowym i sizalem. MikroGąbki zostały poddane rygorystycznym niezależnym testom dokonanym przez organizację skupiającą producentów dywanów wełnianych.

Korzyści wynikające z czyszczenia na sucho
Środek czyszczący MikroGąbki z powodzeniem nadaje się do używania w rozmaitych typach pomieszczeń takich jak szpitale, domy opieki, biura, hotele, sklepy, sale prezentacyjne, banki, mieszkania oraz lotniska. MikroGąbki są doskonałe dla pomieszczeń wymagających regularnej dbałości o czystość, dla pomieszczeń czynnych przez 24 godziny na dobę, komputerowych, o wysokim napięciu oraz dla wszystkich tych miejsc, w których wymagana jest niska wilgotność powietrza.
Całkowity brak ryzyka
Ekstremalnie niska zawartość wilgoci w MikroGąbkach eliminuje ryzyko, jakie wiąże się z metodami czyszczenia dywanów na mokro, takie jak kurczenie się, utrata koloru, wilgotny zapach pleśni, szybkie tempo powstawania zabrudzeń, ślady wodne itp.

Strona internetowa:www.abak.wroclaw.pl
Wizytówka:www.abakwroclaw.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@abak.wroclaw.pl
Telefon:tel. 71 357-04-18
tel. kom. 508-055-780, 502-874-066
Ulica:Rogowska 170/8
Kod i miasto:54-440 Wrocław
Województwo:Dolnośląskie