hakonowe2023
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Clean Way
Clean Way
CLEAN WAY  w swojej działalności koncentruje się na dwóch sektorach: usługach porządkowych oraz sprzedaży środków chemicznych, urządzeń i sprzętu do sprzątania.

Wierzymy, że dzięki elastycznym rozwiązaniom, szczegółowo zaplanowanym procesom sprzątania przy użyciu najnowocześniejszych technologii, zachowaniu terminowości, niezawodności działania naszych produktów oraz dotrzymania warunków umowy jesteśmy wstanie zagwarantować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Zdajemy sobie sprawę, iż wielu z Państwa niejednokrotnie napotyka na różne trudności związane z zachowaniem czystości w swoim otoczeniu. CLEAN WAY  wskazując tylko najlepsze rozwiązania, działa po to by pomóc je Państwu usunąć.       

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom poszerzamy cały czas nasz asortyment. Jesteśmy dystrybutorem firmy JohnsonDiversey światowego lidera dostarczającego profesjonalne produkty oraz rozwiązania w zakresie czystości i higieny.

W naszej firmie ufamy, że rynkowy sukces firmy, dbałość o ludzi oraz środowisko naturalne
są ze sobą powiązane, dlatego od początku naszej działalności kierujemy się takimi wartościami jak bezpieczeństwo, odpowiedzialność, otwartość, humanizm i troska o środowisko.
Tego wymagamy nie tylko od siebie ale i od podmiotów z nami współpracujących.

Dzięki naszym usługom nasi klienci mogą się cieszyć czystym i bezpiecznym otoczeniem.
 
Strona internetowa:www.cleanway.pl
Wizytówka:www.cleanwaychemia.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@cleanway.pl
Telefon:tel/ fax 56 655-90-93
Ulica:Chrobrego 117
Kod i miasto:87-100 Toruń
Województwo:Kujawsko-pomorskie
Dodatkowe zdjęcia