hakonowe2023
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

CSF- Czystość serwowana fachowo
CSF- Czystość serwowana fachowo

Odwiedzając tą stronę z pewnością jesteś zainteresowany rozwiązaniem Twojego problemu jakim jest usunięcie zanieczyszczeń z pewnej powierzchni.
Bardzo dobrze trafiłeś, bo to właśnie my jesteśmy od tego aby fachowo wykonać nasze usługi dla Ciebie i przywrócić pożądany wygląd i stan elementów przeznaczonych do czyszczenia.
Oferujemy Ci specjalistyczne usługi takie jak pranie, czyszczenie lub mycie powierzchni w twoim otoczeniu, które powinny być czyste aby poprawić Twoje samopoczucie.
Aby efekty naszej pracy osiągały najwyższy poziom skuteczności, do wykonania usług wykorzystujemy sprzęt i środki czystości potentata na rynku światowym - firmy Karcher.
Maszyny i urządzenia przez nasz stosowane, spełniają wszelkie normy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a środki czyszczące są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. Środki te nie powodują odbarwień, nie zawierają wybielaczy, a proces technologiczny nie powoduje uszkodzeń czyszczonych powierzchni.
Zapoznaj się z nasza ofertą i ciesz się czystością wokół siebie.
Obsługujemy firmy oraz osoby prywatne z Łodzi i województwa łódzkiego. Dojazd na terenie miasta Łodzi jest bezpłatny. Jesteśmy płatnikiem podatku VAT. Nasze usługi są objęte ubezpieczeniem OC do kwoty 200 tys. zł.
Za nasze usługi zapłacisz gotówką lub przelewem.

Wybierz usługę, którą jesteś zainteresowany i dowiedz się, dlaczego warto z niej skorzystać zamawiając firmę CSF Polska:
* Pranie dywanów i wykładzin
* Pranie tapicerki meblowej i samochodowej
* Mycie elewacji budynków
* Czyszczenie kostki brukowej i powierzchni kamiennych
* Mechaniczne mycie posadzek
* Mycie okien
* Usuwanie roztoczy oraz impregnacja

Twoje dywany i wykładziny muszą by czyste. Ich zły stan może mieć ujemy wpływ na zdrowie i samopoczucie domowników lub pracowników. Dodatkowo zanieczyszczenia negatywnie wpływają na Twój wizerunek. Stosujemy bardzo skuteczny sposób czyszczenia metodą ekstrakcji. Brud obecny w Twoim dywanie zabieramy na zawsze.
Proces prania przebiega następująco: najpierw na brudny dywan lub wykładzinę nanoszona jest cienka warstwa rozpylonego roztworu wody ze środkiem piorącym firmy Karcher; dalej następuję pranie zasadnicze polegające na jednoczesnym zraszaniu i odessaniu rozpuszczonego brudu z włókien runa dywanu przy użyciu wysokiego podciśnienia. Proces może być powtórzony kilkakrotnie w zależności od stopnia zabrudzenia dywanu lub wykładziny. W zależności od rodzaju powierzchni i długości włosia oraz możliwości technicznych stosujemy również czyszczenie przy użyciu wysokoobrotwej głowicy czyszczącej Karcher, która pozwala na wyczesanie włosów i okruchów z runa dywanu. Dzięki temu włosie w zależności od stopnia zużycia dywanu podnosi się a tym samym daje lepszy efekt końcowy prania.
Standardowo pranie dywanów wykonujemy na miejscu u Klienta. Jeśli nie życzysz sobie aby Twój dywan był wyprany u Ciebie, możesz zamówić pranie dywanu w naszej pralni. Odbierzemy go od Ciebie, wypierzemy i suchy odwieziemy na wskazany przez Ciebie adres.

Miło i przyjemnie jest usiąść w czystym ulubionym fotelu, położyć się na wyczyszczonej sofie lub prowadzić auto, siedząc na niepobrudzonej tapicerce.
Oferujemy usługę prania tapicerki metodą ekstrakcyjną, która maksymalnie usunie zabrudzenia, kurz i nieprzyjemne zapachy z materiałów obiciowych.
Nasza oferta swym zakresem obejmuje:
* pranie tapicerki meblowej - sofy, fotele, krzesła stołowe i biurowe, narożniki, wersalki, kanapy, pufy, materace z łóżek ...
* pranie tapicerki samochodowej - w tym przypadku zamawiający sam określa czy mają zostać wyprane wszystkie elementy tapicerowane wnętrza samochodu czy tylko niektóre np. same siedzenia i podsufitka.

Proces technologiczny prania tapicerki składa się z następujących etapów. Po pierwsze na tapicerkę zostaje naniesiony roztwór środka czyszczącego, aby zmiękczyć brud. Następnie w zależności od materiału powierzchnia jest szorowana, aby w następnym kroku usunąć zanieczyszczenia zalegające w strukturze tapicerki poprzez odessanie urządzeniem piorącym firmy Karcher.
Pamiętasz jeszcze jak wyglądała Twoja kostka brukowa zaraz po jej ułożeniu? Właśnie dlatego my odświeżymy ją dla Ciebie, abyś znów cieszył się kostką jak nową. Zrobimy to w taki sposób, żeby nie pobrudzić otaczających zabudowań i trawników oraz w sposób ekologiczny i profesjonalny.
Kostka brukowa na swojej nawierzchni posiada niewielkie szczeliny, w których brud łatwo zalega i trudno umyć ja dokładnie domowymi sposobami. My fachowcy, stosujemy do tego specjalistyczny sprzęt wysokociśnieniowy firmy Karcher. Przy użyciu wysokiego ciśnienia (do 190 bar) oraz specjalnej głowicy czyszczącej wypłukujemy brud z porowatej powierzchni kostki, i w zależności od ułożenia terenu odsysamy zanieczyszczoną wodę do specjalnego zbiornika. Nie musisz martwić się o otaczającą roślinność oraz zabudowania, gdyż nie zostaną zanieczyszczone.

Wydawałoby się, że mycie okien to taka prosta czynność.  Wcale tak łatwo nie jest. Pewnie często zdarza się tak, że po umyciu zostają Ci smugi kiedy patrzysz pod słońce. Właśnie dlatego zaufaj i powierz nam umycie Twoich okien. Oferujemy bezsmugowe mycie okien i pozostawiamy je krystalicznie czyste.
Myjemy również szklane elewacje do wysokości 8 metrów.

Uczulenie na roztocza to bardzo uciążliwa dolegliwość. Chcemy pomóc Tobie lub Twoim bliskim i ograniczyć tą uciążliwość poprzez usunięcie roztoczy z Twojego materaca, łóżka lub dywanu. Stosujemy preparat, którego producent informuje o skuteczności jego działania nawet do 6 miesięcy! Dodatkowo warto również zaimpregnować wyczyszczoną powierzchnię po to, by jeszcze bardziej ograniczyć przyjmowanie brudu a tym, samym roztoczy przez tapicerkę lub runo dywanu.

Strona internetowa:pranie.info
Wizytówka:www.csf-okna.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:info@pranie.info
Telefon:Tel. / fax. 511 616 616
Ulica:Olimpijska 7
Kod i miasto:94-043 Łódź
Województwo:Łódzkie
Dodatkowe zdjęcia