Hako2024
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

HYDRO
HYDRO
Zakład Usług HYDRO jest Spółką Jawną będącą własnością Pana Mieczysława Rąbel
i Pana Grzegorza Rąbel. Jesteśmy firmą rodzinną oprócz właścicieli tj. ojciec i syn pracuje w niej jeszcze kilku członków rodziny.

Firma nasza powstała w roku 1990 zajmując się początkowo obsługą techniczną obiektów oczyszczania ścieków, hydroforni i kotłowni c.o.. W początku lat 90-tych zainteresowaliśmy się branżą usług związanych z wszechstronnym utrzymaniem czystości i jest to obecnie decydująca cześć naszej działalności gospodarczej.

W latach 1998-2000 na własnym gruncie przy drodze krajowej Nr 3 około 200m przed Terminalem Promowym i przeprawą promową CENTRUM zbudowaliśmy największą
i najnowocześniejsza myjnię samochodową w Świnoujściu. Obecnie nasza AUTOMYJNIA otwarta 24 godziny na dobę, technologicznie jest przygotowana do umycia wszelkich pojazdów kołowych jeżdżących po naszych drogach. Jest to niejako kontynuacja tematu związanego z utrzymaniem czystości w szerszym pojęciu.

Obecnie firma zatrudnia około 30 pracowników na stałych umowach o prace,
a okresowo współpracuje z dalszymi 10 osobami dając w sumie zatrudnienie około
40 osobom.

Barwą naszej firmy jest czysty kolor niebieski, posiadamy także jako jedna z nielicznych firm naszego terenu zastrzeżony znak firmowy, który mamy nadzieje dla wielu mieszkańców Świnoujścia i okolicy kojarzy się bezpośrednio z dobrymi usługami naszego zakładu.

Strona internetowa:www.hydro.swinoujscie.com.pl
Wizytówka:www.hydro.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:hydro@fornet.com.pl
Telefon:tel. 91 321-51-61
fax  91 321-78-46
Ulica:Skandynawska 15
Kod i miasto:72-602 Świnoujście
Województwo:Zachodnio-pomorskie
Dodatkowe zdjęcia