Hako2024
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

LUPO
LUPO

Firma LUPO zajmuje się kompleksowym utrzymaniem porządku wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów typu biura, hotele, banki, mieszkania i domy prywatne Pierwsze kroki stawialiśmy jako firma „LILIA” w 1999 roku. Szybko rozwijająca się firma przez lata zdobywała rynek z powodzeniem współpracując z takimi kontrahentami jak „PRUMEL”, „PZU”, „PKO”, INCO VERITAS” itp. W roku 2009 przeszła transformacje poszerzając swoją działalność o zakładanie i pielęgnację ogrodów, już pod nową nazwą i z nową właścicielką LUPO Magdalena Czerwińska. Realizujemy głównie stałe kontrakty. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Każdego dnia z sukcesem sprzątamy tysiące metrów kwadratowych, ciesząc się zadowoleniem naszych klientów. Zapewniamy profesjonalne i rzetelne wykonanie każdej usługi pracując sprzętem firmy KARCHER, STIHL,BOSH. Dostarczamy niezbędnych środków czystości wysokiej jakości, do sprzątania używamy chemii takich firm jak TENZI, KARCHER, BARLON. Szczególną uwagę zwracamy na dobór naszych pracowników, którzy przyczyniają się do naszego sukcesu. Stawiamy na ich odpowiednie kwalifikacje, uczciwość, wysoką kulturę osobistą. Aby guzik bezpieczeństwa był dopięty posiadamy polisę OC do 200000zł. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Serwis porzadkowy
  • Stale sprzatanie biur hoteli, domów, mieszkan polegajace na codziennym utrzymaniu czystosci poprzez odkurzanie wykladzin dywanowych, zamiatanie i zmywanie na mokro podlóg, scieranie kurzu z mebli i wszelkiego rodzaju prac zapewniajacych czystosc.
  • Tereny zewnetrzne, zakladanie i pielegnacja terenów zielonych polegajaca na sianiu i koszeniu trawy, sadzenie i przycinanie krzewów, czyszczenie drzew z suchych galezi lub calkowite ich scinanie wraz z usunieciem karp. Grabienie i wywozenie lisci. Sprzatanie ciagów komunikacyjnych tj chodniki, kostki itp polegajace glównie na systematycznym ich zamiataniu

Prace specjalistyczne
  • Prace alpinistyczne polegajace na pracach porzadkowych i konserwatorskich takich jak: czyszczenie rynien, naprawa dachów,odsniezanie dachów, odladzanie rynien, przycinanie drzew, prace tego rodzaju wymagaja specjalnych badan lekarskich, szkolen BHP z zakresu prac na wysokosci
  • Mycie okien metoda tradycyjna, metoda alpinistyczna lub przy uzyciu podnosnika koszowego, we wszystkich ww mozliwosciach mycie okien odbywa sie przy uzyciu zarówno sprzetu jak i chemii najwyzszej jakosci.
  • Pranie wykladzin dywanowych przy uzyciu sprzetu marki KARCHER, pranie odbywa sie na mokro sprzetem i chemia specjalnie do danej tkaniny przystosowanej. Odplamianie, i impregnacja zawsze na zyczenie klienta.
  • Mechaniczne doczyszczanie podlóg szorowarka firmy KARCHER z latwoscia doczyszcza silne zabrudzenia poremontowe jak i wskutek zwyklego zaniedbania.
  • Doczyszczanie poremontowe przeprowadzane jest wieksza iloscia osób i sprzetu tak azeby prace majace na celu doczyszczenie obiektu po remoncie/budowie jak najszybciej umozliwily normalne funkcjonowanie obiektu. Czyszczenie tj: odciaganie pylu gipsowego, resztek tynku, pozostalosci farb etc.

 

Strona internetowa:www.lupo-serwis.pl
Wizytówka:www.lupo.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@lupo-serwis.pl
Telefon:Tel 604-250-049
Ulica:Lilpopa 18
Kod i miasto:05-840 Brwinów
Województwo:Mazowieckie
Dodatkowe zdjęcia