hakonowe2023
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Medi-Sept sp. z o.o.
Medi-Sept sp. z o.o.
Firma Medi-Sept Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów profesjonalnych środków utrzymania higieny w Polsce. Powstała w 1994 roku i obecnie posiada sieć przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju. Zajmujemy się kompleksową dystrybucją profesjonalnych systemów do utrzymania higieny w obszarze służby zdrowia, sektorze HoReCa i przemyśle. Do głównych odbiorców naszych towarów należą:

    * sklepy medyczne,
    * firmy dystrybucyjne,
    * firmy sprzątające

oraz klienci instytucjonalni, tacy jak: hotele i restauracje, szeroko rozumiana służba zdrowia, instytucje pomocy społecznej, zakłady przemysłowe, urzędy, szkoły.

         Nasza oferta obejmuje produkty znanych polskich i zagranicznych marek w zakresie preparatów do dezynfekcji, produktów do utrzymania czystości w obiekcie oraz szeroki wybór artykułów papierowych, dozowników, sprzętu i maszyn do sprzątania. Ostatnie lata działalności firmy cechuje szczególnie dynamiczny rozwój oferty produktowej. Rok 2004 to wprowadzenie do sprzedaży kompleksowej gamy produktów do higieny wnętrz pod własną marką MEDICLEAN. W kolejnym roku rozpoczęliśmy współpracę z niemieckim producentem środków do dezynfekcji esteer Pharma GmbH wprowadzając je na polski rynek. Następne lata przyniosły kolejne nowości w ofercie produktowej firmy: jako Autoryzowany Przedstawiciel w UE wprowadziliśmy do obrotu wyroby medyczne pod własną marką STERI-line, takie jak: opakowania do sterylizacji oraz materiały jednorazowe. Stale poszerzamy paletę oferowanych przez nas produktów, uważnie analizując tendencje na rynku i wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów i Partnerów Handlowych.

 
Pomoc w rozwiązywaniu problemów klienta w zakresie szeroko rozumianej higieny
poprzez sprzedaż najwyższej jakości produktów oraz systemów wspierających ich zastosowanie.

           Sukces i obecna pozycja firmy na rynku nie byłaby możliwa bez zaangażowania pracowników, którzy są największym kapitałem firmy. Umożliwiając stałe podnoszenie kwalifikacji, dbając o atrakcyjny pakiet socjalny i miłą atmosferę w pracy dbamy o komfort pracy, który przekłada się na wysoki poziom świadczonych przez firmę usług. Celem firmy jest stworzenie Klientom możliwości nie tylko zakupu towaru, ale również przekazania możliwie pełnej wiedzy na interesujący go temat. Organizujemy szkolenia produktowe i tematyczne dla naszych Partnerów Handlowych oraz dla personelu medycznego placówkach służby zdrowia. Publikujemy materiały informacyjne, procedury postępowania w miejscach o podniesionym reżimie sanitarnym, jesteśmy obecni na targach branżowych.

 
Strona internetowa:www.medi-sept.com.pl
Wizytówka:www.medisept.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:info@medi-sept.com.pl
Telefon:tel. +48 81 535-22-22
fax +48 81 535-22-27
Ulica:Konopnica 159c
Kod i miasto:21-030 Motycz-Lublin
Województwo:Lubelskie
Dodatkowe zdjęcia