hakonowe2023
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

P.U. Kontrakt
P.U. Kontrakt
P . U ." K O N T R A K T ".
Nasza oferta to usługi porządkowe - sprzątanie biur, domów, mieszkań, rezydencji a także czyszczenie i sprzątanie w obiektach użyteczności publicznej.
Kierując ofertę do wymagających partnerów, chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z naszych usług. P.U. Kontrakt jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się sprzątaniem obiektów użyteczności publicznej i prywatnych.
Dostrzegamy fakt, że coraz więcej firm przywiązuje wagę do czystości i eleganckiego wyglądu swoich pomieszczeń, traktując to jako jeden z ważnych elementów tworzących wizerunek firmy. Chcielibyśmy stać się solidnym partnerem dla wszystkich, którym estetyka i czystość otoczenia nie są obojętne.
Od 1995 roku jesteśmy ściśle związani z głównym dealerem KÄRCHER`a w Gdańsku - firmą BH. Prace związane ze sprzątaniem wykonujemy przy wykorzystaniu najnowszych i sprawdzonych technologii zachowując najwyższe normy jakości.
Wiele lat działalności oraz wielu zadowolonych Klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.
Pełna lista referencyjna sprzątanych przez nas obiektów, opinie i listy gratulacyjne są dostępne do wglądu dla zainteresowanych w siedzibie firmy.
Strona internetowa:www.pukontrakt.com.pl
Wizytówka:www.pukontraktgroby.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@pukontrakt.com.pl
Telefon:

58 557-06-80
695-603-960

Ulica:Grobla I 8/11/2
Kod i miasto:80-834 Gdańsk
Województwo:Pomorskie
Dodatkowe zdjęcia