Hako2024
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

PUCREM
PUCREM

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą usługową z tradycjami, posiadamy specjalistyczny sprzęt i fachową kadrę dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wymagania najbardziej wymagających Klientów. Dopasowujemy się do Państwa potrzeb, jesteśmy po to aby żyło się Państwu łatwiej i wygodniej. Dzięki stałemu podnoszeniu jakości naszych usług poprzez system szkoleń. Nasza firma jest sprawdzonym i solidnym partnerem dla wszystkich, którym zależy na profesjonalnym podejściu w kwesti utrzymania czystości.
Dysponujemy sprzętem specjalistycznym oraz maszynami czyszczącymi takich firm jak: SOTECO, WIRBEL, WIREXIM, KARCHER, COMAC, ADIATEK, RCM .
Stosujemy środki czyszczące przyjazne dla środowiska mające odpowiednie atesty i wymagane dopuszczenia następujących firm: TENZI, BUZIL, EVANS, KARCHER
Gwarantujemy wysokie standarty zarówno w obsłudze klienta, jak i w zlecanych nam pracach.
Sprzątamy : biura, hotele, szkoły, domy, mieszkania
Nasza firma od 1988 roku świadczy usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, magazynowych oraz innych powierzchniach użytkowych.

Czyste biuro jest produktywnym biurem. Gdy idziemy do biura w godzinach porannych, powinniśmy odczuwać satysfakcję. W firmie PUCREM rozumiemy, że czyste miejsce pracy ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu firmy. Pracownicy oczekują, a klienci to doceniają. Oferujemy jakość codziennego czyszczenia biur w obszarze aglomeracji łódzkiej.
Dzięki współpracy z naszą firmą zapomnicie Państwo o problemach związanych ze sprzątaniem i docenicie rolę, jaką może odegrać profesjonalny serwis sprzątający. Takie rozwiązanie pozwali Państwu również uniknąć problemu urlopów i zastępstw dla pracowników sprzątających oraz nadzoru ich pracy.Na bazie naszej wiedzy i doświadczenia przygotujemy naszym zdaniem najlepszą ofertę, ale to Państwa życzenia i uwagi są dla nas najważniejsze. Pozostawiamy Państwu decyzję co do zakresu usług i częstotliwości sprzątania. Serwis może odbywać się w każdy dzień tygodnia, również w soboty i niedziele, zarówno w godzinach pracy biura jak i poza nimi. Codziennie nasi pracownicy sprzątają powierzchnie biurowe. Możecie być Państwo pewni że nasz personel to ludzie godni zaufania i dyskretni.

Na czym polega sprzątanie mieszkań? W praktyce na docieraniu we wszystkie zakamarki, na wymiataniu kurzy, na pozbywaniu się różnymi metodami brudu. Systematycznie przeprowadzane czynności dają najlepsze efekty, ograniczają do minimum, a właściwie całkowicie wyeliminowują sytuacje, kiedy potrzebny jest natychmiastowe wielogodzinne sprzątanie, by doprowadzić mieszkanie do czystości. Zdarza się bowiem nieraz, że na skutek permanentnego zaniedbania, zapominania o konieczności posprzątania, mieszkanie staje się zapuszczone i trudne do doprowadzenia do czystości. W takich sytuacjach należy używać szczególnie silnych środków, by znowu zaczęło ono lśnić. W takich przypadkach wykorzystujemy specjalistyczne środki do sprzątania – specjalne płyny do pielęgnacji drewna, pasty nabłyszczające, uniwersalne płyny do czyszczenia do dużych powierzchni,preparaty do kafelek, specjalistycznego czyszczenia fug, paneli podłogowych, czy elementów ze stali nierdzewnej. Korzystanie ze środków specjalnie stworzonych do danej powierzchni pozwala nam zachować ją w czystości i w pełni sił jej lśnienia na dłużej. Systematyczne sprzątanie przy ich użyciu daje najlepsze efekty. Przede wszystkim skutecznie konserwuje, co jest niezmiernie istotne w przypadku materiałów delikatnych, łatwych do zniszczenia – zadrapania, czy zepsucia. Nie każdy musi lubić, a co chyba jeszcze ważniejsze – umieć sprzątać. Coraz częściej ze względu na dość dużą ilość pracy, ciągłą potrzebę doszkalania się, nie mamy wystarczająco dużo czasu i energii na pucowanie naszego mieszkania. Irytuje nas fakt, że tak często trzeba sięgać po odkurzacz i mopa. Nawet preparaty, które mają wydłużyć czas „czystości” naszych domowych pomieszczeń często zawodzą. Co w takich sytuacjach?
Przyjmujemy zlecenia zarówno stałego, cyklicznego utrzymywania czystości i porządku w mieszkaniach, domach mieszkalnych jak też jednorazowego ich wysprzątania w uzgodnionym terminie (wysprzątanie mieszkania przed swoim powrotem z urlopu czy dłuższego wyjazdu, w okresach przedświątecznych itp).
Wykonujemy dokładne czyszczenie dywanów i wykładzin z zastosowaniem wydajnych i bezpiecznych dla tkanin środków chemicznych. Skutecznie wyczyścimy meble tapicerowane: kanapę, rogówkę, fotele, krzesła, puffy oraz inne. Stosowany sprzęt oraz środki chemiczne umożliwiają wydajne i definitywne pozbycie się zabrudzeń a ich jakość pozwala na wykonywanie nawet bardzo dużych zleceń czyszczenia powierzchni biurowych .
Na podłogach większości mieszkań, domów i biur leżą wykładziny lub dywany które z racji pełnionych funkcji ulegają zabrudzeniom w stopniu większym niż pozostałe elementy wystroju pomieszczenia. Wpływ zmiennej pogody, zwierząt domowych czy wypadków losowych w rodzaju wylanego soku czy wina powodują, że z czasem widoczne stają się ślady częstszego używania niektórych miejsc dywanu podczas gdy pozostała, znacznie większa część wygląda świeżo, prawie tak samo jak w chwili zakupu.
Zajmujemy się również profesjonalną konserwacją i dbaniem o właściwy stan podłóg
Wiemy, że poziom usług jakie oferujemy poprawia wizerunek naszych klientów. Czyste okna wpływają na atmosfere w domu, i są istotnym elementem w wyglądzie firmy. Czy w pracy lub w domu, możesz być pewny, że okna są myte przez doświadczony serwis.
Myjemy okna każdego rodzaju plastikowe, drewniane, aluminiowe i inne. Myjemy w obiektach biurowych, handlowych, przemysłowych, produkcyjnych. Korzystamy z profesjonalnych środków myjących, które zabezpieczają szyby przed trwałym zabrudzeniem.

Podstawowe pojęcia i terminy stosowane w procesie profesjonalnego sprzątania:
Automat czyszczący maszyna szorująco-zbierająca do codziennego mycia podłóg wodoodpornych. Znajduje zastosowanie przy sprzątaniu dużych powierzchni i ciągów komunikacyjnych; może być zaopatrzony w szczotkę lub talerz z padem.
Szorowarka maszyna jednotarczowa 140–300 obr./min. Stosowana do doczyszczania i polerowania. W zależności od funkcji, jaką ma spełniać może być zaopatrzona w pad lub szczotkę.
Odkurzacz „sucho-mokro” urządzenie niezbędne przy sprzątaniu gruntownym, służy do zbierania urobku (roztworu wody i stripera).
Striper silny środek chemiczny (zasadowy) do usuwania mocnych zabrudzeń. Jeśli używamy go po raz pierwszy – zawsze należy zbadać jego „zachowanie”.
Pad włóknina z tworzywa sztucznego prasowana w płaskie krążki. Kolor oznacza twardość i agresywność pada. Im ciemniejszy, tym bardziej agresywny i twardy. Padów twardych (szafirowych, czarnych, brązowych) używamy do doczyszczania, do bieżącego mycia średnio twardych (niebieskich, czerwonych), do polerowania – delikatnych (białych, brzoskwiniowych).
Sprzątanie interwencyjne ma miejsce zawsze (jak wskazuje sama nazwa) po wystąpieniu sytuacji zabrudzenia, które nie może czekać na usunięcie do czasu planowego sprzątania.
Sprzątania bieżące (codzienne) w tym rodzaju sprzątania używa się mało agresywnych środków, najczęściej posiadających właściwości myjąco-pielęgnacyjne.
Sprzątanie okresowe pośrednia forma pomiędzy sprzątaniem gruntownym a bieżącym, ma miejsce w zasadzie 1 raz w tygodniu. Przy myciu używa się większych stężeń w roztworach myjących, ale nie striperów.

Strona internetowa:www.sprzatanie-lodz.pl
Wizytówka:www.pucremporzadek.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:pucrem@sprzatanie-lodz.pl
Telefon:tel.42-653-73 30
kom.602-264-015
kom.504-260-737
Ulica:Jana Długosza 13
Kod i miasto:91-079 Łódź
Województwo:Łódzkie
Dodatkowe zdjęcia