hakonowe2023
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

STANBEST
STANBEST
Firma STANBEST oferuje pełny zakres prac związanych z myciem, czyszczeniem, dezynfekcją oraz przywracaniem, stwarzaniem i utrzymaniem wymaganych warunków higienicznych. Szeroka gama atestowanych i sprawdzonych środków chemicznych oraz najlepszej klasy, niezawodne i profesjonalne maszyny wiodących światowych producentów, to tylko część zalet naszej firmy. Dysponujemy kompetentną i wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz doradców o długoletnim stażu, będących do państwa dyspozycji 24 godziny na dobę i mogących sprostać każdemu problemowi wynikającemu z nietypowego zlecenia.Nasze usługi to przede wszystkim wysoki poziom i przystępna cena, co powoduje iż jesteśmy liderem w zakresie świadczonych usług na ryku regionalnym i nie tylko. Posiadamy polisę ubezpieczeniową na wypadek wadliwego wykonania usługi, z której żaden z naszych zleceniodawców nie był zmuszony jeszcze skorzystać, bo nasze usługi to przede wszystkim profesjonalizm. Istniejemy na rynku od 15.10.2000 roku. Nasze usługi jak i nadzór nad nimi, wykonujemy przez 7 dni w tygodniu. 

Nasze usługi:

- Sprzątanie: (kompleksowe sprzątanie obiektów, sprzątanie budowlane i pobudowlane)
- Mycie: (elewacji, dachów, hal produkcyjnych, silosów, kostki brukowej, ogrodzeń, pomników, okien, witryn, stacji benzynowych itp.)
- Czyszczenie: (dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej, tapicerki samochodowej, schodów ruchomych, równi pochyłych, itp.)
- Renowacja posadzek: (mycie, szlifowanie, krystalizacja, powłoki ochronne, itp.)
- Odśnieżanie: (odśnieżanie dachów, usuwanie nawisów śnieżnych)

Strona internetowa:www.stanbest.pl
Wizytówka:www.stanbest.sprzataniewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@stanbest.pl
Telefon:+48 17 85-78-961
Ulica:Gen. Wł. Sikorskiego 66
Kod i miasto:35-304 Rzeszów
Województwo:Podkarpackie
Dodatkowe zdjęcia